bar

Tel Ezme - Çelik Lama - İspanyolet Laması : Soğuk hadde yöntemi ile üretilmiş lama ürünlerimizin üretiminde hammadde olarak sıcak çekilmiş düşük karbonlu filmaşin kullanılmaktadır. Çelik Lamalar EN10139 standardlarına göre üretilip, çoklu sarım sisteminde sarılarak, müşterilerin talep ettiği ölçülerde bobin haline getirilmektedir. Mamüller özel üretim teknikleri ile yüzey temizliği ve parlaklığı fark yaratacak şekilde üretilmektedir.

Müşteri talepleri doğrultusunda istenen kenar formları ve üretim ebatları üretim sırasında sürekli kontrol edilerek yüksek kalitede malzeme üretilir. Özel isteğe göre çeşitli ölçü ve şekiller de üretilmektedir. Mamüllerimiz kullanım yerlerine göre istenilen kopma, uzama ve sertlik değerlerine getirilerek müşterilerimize sunulmaktadır.

Her bobin için düzenlenen etiketlerle tanımlanan ürünler, kimyasal ve fiziksel değerleri gösteren sertifikaları ile müşterilerimize teslim edilmektedir.

Dünyada uygulanan son teknoloji kullanılarak üretilen mamüllerimizi kullanan Türkiye ve Avrupa pazarında yer alan müşterilerimiz arasındaki bazı firmalar, nihai ürünleri ile kalite ve ihracat konusunda önemli ödüller almaktadırlar. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak pencere mekanizmalarında, beyaz eşya, otomotiv, mobilya, ızgara üreticilerinin bulunduğu sektörlerde kullanılmaktadır.

bar3
Tavşanlı Köyü Kömürcüoğlu Caddesi No: 23 Gebze-Kocaeli-Türkiye
Telefon : 0 262 724 96 00 Pbx - Fax : 0 262 724 96 09
logo logo logo